מרכז הידע של מעבדות מדיג'ל

מאמרים

ג'ל לק הנוסחא להצלחה של Q-tech

ג'ל לק הנוסחא להצלחה של Q-tech כטכנאית ציפורניים מקצועית, את יודעת מה הכי טוב ללקוחותיך והציפורניים שלהן. בשנים האחרונות אנו עדים למגמה העולה של פופולאריות השימוש בלק ג'ל לציפורניים טבעיות בסלוני הטיפוח. במקביל לכך התעוררו שאלות בריאותיות ובטיחותיות בנוגע לתהליך.

להמשך קריאה >>

6 שלבים לשיקום ציפורניים טבעיות

6 שלבים לשיקום ציפורניים טבעיות כאשר הינך מחליטה להפסיק ולהשתמש בכל סוג של ציפורניים מלאכותיות, בין אם אקריל ובין אם ג'ל. החלטה זו עלולה להיות מלווה בהרגשת כאב ואי-נוחות כתוצאה מהנזק שנגרם למיטת הציפורן.

להמשך קריאה >>

טיפול קרטין לשיקום ציפורניים לאחר בנייה

טיפול קרטין לשיקום ציפורניים לאחר בנייה לאחר הסרת ציפורניים מלאכותיות, רוב הסיכויים שהציפורניים הטבעיות שלך יהיו דקות יותר, יבשות וחלשות. ציפורניים פגומות אלה צריכות להיות משוחזרות ומטופחות, לטרינד יש פתרון מהיר ויסודי בשבילך

להמשך קריאה >>

המדע מאחורי Trind

המדע מאחורי Trind הסוד מאחורי משקם הציפורניים של Trind הוא האיזון בין חוזק הציפורן והלחות שבה.

להמשך קריאה >>

מדיפוט – השיטה לפדיקור פרא רפואי לכף רגל סוכרתית

מדיפוט – השיטה לפדיקור פרא רפואי לכף רגל סוכרתית סדרת medifoot professional מבית מעבדות מדיג'ל מביאה לעולם הפדיקור פתרונות לבעיות בכף הרגל ושימור התוצאות לאורך זמן.

להמשך קריאה >>

למבט בלתי נשכח ולעיניים מלאות הבעה

למבט בלתי נשכח ולעיניים מלאות הבעה נשים רבות בוחרות לצבוע את הגבות שלהן מסיבות מגוונות. חלקן רוצת להתאים את צבע הגבות שלהן לצבע שיערן, חלקן מבקשות להסתיר כמה שערות לבנות סוררות או גבות מאפירות, וחלק פשוט רוצות לנסות משהו חדש ונועז.

להמשך קריאה >>

לקוחות מספרים

 • תודה על השירות המקצועיות והעמידה בלוחות הזמנים ממליצה בענק

  מרכז רפואי שמואלסון

 • אני מאוד גאה להיות חלק ממשפחת מעבדות מדיג'ל, בכל שעה שאני צריכה עזרה הנציגים עונים לי ושמחים לעזור לי! אני ממליצה בחום !

  מעבדות יעקובוב

 • תודות עבור השירות האיכותי המהיר והאדיב

  המרכז לדרמטולוגיה קלינית

יצירת קשר

 • 03-9524524
  רח' המרכבה 5 (ביתן 4), חולון
  שעות פתיחה:
  ימי א'-ה' - 8:00-19:00
  יום ו' - 8:00-13:00