מדיפוט – השיטה לפדיקור פרא רפואי לכף רגל סוכרתית | מרכז הידע והמאמרים

מדיפוט – השיטה לפדיקור פרא רפואי לכף רגל סוכרתית

מדיפוט – השיטה לפדיקור פרא רפואי לכף רגל סוכרתיתיבלות ועור קשה בכפות הרגליים הם תופעה מציקה מכל הבחינות , אך יש להבין שגופנו יוצר אותם דווקא כדי להגן על רקמות עור רגישות ועדינות המתמודדות עם סביבה של לחץ ושפשוף יומיומי.

עור קשה בכפות הרגליים או "קאלוס" נוצר לרוב בעקבות לחץ באזור ספציפי בכפות הרגלים, אותו לחץ נוצר בשל מגוון סיבות כגון: נעילת נעליים לא נוחות כמו  נעלי עקב, נעליים הקטנות מדי על מימדי כף הרגל , דפוס הליכה לקוי, כל אלה ועוד.

כדי לטפל בבעיות אלו פיתחו במעבדות מדיג'ל את תכשיר ה- medifoot, להסרת עור קשה ויבלות.  התכשיר מגיע במרקם ג'ל קליל ובמגע עם העור הוא מתגבש לג'ל סמיך ואחיד שאינו נוזל מכף הרגל. התכשיר ממיס את העור הקשה והמיותר בכף הרגל ובו זמנית מעודד צמיחה של רקמות חדשות ובריאות. ללא צורך בניילון נצמד או פד גזה.
medifoot מספק פתרון יעיל, מדויק ונוח לבעיית היבלות והעור הקשה בכף הרגל באופן בטיחותי וללא שימוש בכלים פולשניים העלולים לגרום לפציעות והסרת רקמות עור חיוניות.

השימוש בכלים חדים בעת הליך הפדיקור עלול לעורר תגובת ייצור מוגבר של רקמות עור במקום שבו הן הוסרו וזאת כדי להגן על האזור הרגיש והפגוע. לכן שיטת הסרת העור העדיפה תהיה דווקא זו הנמנעת מחיתוך והסרת הרקמה על ידי סכין.

שיטת הטיפול הייחודית של medifoot professional  משלבת עבודה עם ראשי שיוף לפדיקור "multibor pedicure bit" – ראשי השיוף הינם פטנט רשום!

ראשי שיוף אלו העשויים ממינרל קורונדום קשיח ועמיד.
קורונדום הוא גביש העשוי מתחמוצת אלומיניום ובשל קשיותו (ממוצע  9.0בסולם מו"ס) הוא ניתן לשימוש בפעולות שיוף ועיבוד.

ראשי השיוף מגיעים ברמות חספוס שונות ובעלי תפקידים ייעודיים כמו ראש שיוף ליבלות או לסדקים מה  שמבטיח עבודת שיוף קלה ונוחה.
ראשי השיוף תומכים את רוב סוגי מכונות שיוף, ניתנים לחיטוי נוזלי ולשימוש חוזר.
 

לקוחות מספרים

 • תודה על השירות המקצועיות והעמידה בלוחות הזמנים ממליצה בענק

  מרכז רפואי שמואלסון

 • אני מאוד גאה להיות חלק ממשפחת מעבדות מדיג'ל, בכל שעה שאני צריכה עזרה הנציגים עונים לי ושמחים לעזור לי! אני ממליצה בחום !

  מעבדות יעקובוב

 • תודות עבור השירות האיכותי המהיר והאדיב

  המרכז לדרמטולוגיה קלינית

יצירת קשר

 • 03-9524524
  רח' המרכבה 5 (ביתן 4), חולון
  שעות פתיחה:
  ימי א'-ה' - 8:00-19:00
  יום ו' - 8:00-13:00