המדע מאחורי Trind | מרכז הידע והמאמרים

המדע מאחורי Trind

המדע מאחורי TrindTrind nail repair  - הוא משקם  ציפורן יעיל להפליא בעל נוסחא מבוססת על פיזיולוגיית הציפורניים. הנוסחא הייחודית שלו, מחזקת את הקשר בין מולקולות החלבון, מבלי לשנות את האיזון של הלחות חיונית. הציפורן הופכת חזקה וגמישה כיוון שהגיעה לנקודת האיזון המדוייקת  בין חוזק ולחות. הנוסחא הייחודית של טרינד אף מונעת הישנות של ייבוש עתידי של הציפורן.

הציפורן מורכבת משלוש שכבות של מולקולות חלבון סיבי (קרטין) המופרדות בשכבות של לחות טבעית , האיזון המושלם בין שני הרכיבים הוא בטווח האחוזים הבא:

מולקולות חלבון (קרטין) - 82%
נוזל לחות טבעית (ביוטין) - 18%

 נוזל הלחות משמש כדבק לחלבון וכן  כלחות השומרת  על גמישות הציפורן. כאשר רמת  הלחות נופלת אל  מתחת ל- 18%, לעתים קרובות בציפורניים נוטות לפתח תופעות כגון  פיצול, קילוף ואפילו היווצרות סדקים.

מחזקי ציפורניים רגילים גורמים להצמדת מולקולת החלבון ביחד ,אך לא משאיר מקום לנוזלים הטבעיים של הציפורן. הם יקשיחו את הציפורן, אבל הם גם יהפכו אותה לשברירית. מוצרים כאלו  עלולים להיות מזיקים כאשר משתמשים בהם על ציפורניים מיובשות מלכתחילה, כיוון שהם פשוט יגרמו  להמשך ייבוש הציפורן. זה מסביר מדוע חלק ממוצרי חיזוק הציפורניים בשוק בתחילה עובדים היטב במשך זמן מה ולאחר מכן  פתאום מאבדים מהאפקטיביות שלהם.

מחזקים המבוססים על חלבון מתנהגים  כציפוי קשיח, חלקלק המוסיף עמידות מוגבלת לציפורן. מחזקים  מסוג זה אינם משנים את ההרכב הכימי של הציפורן משום שמולקולות חלבון  גדולות מדי כמדי לחדור את הציפורן.

מחזקים עם משי, יהלומים או סיבי פיברגלס מוסיפים חוזק לציפורן על ידי יצירת שכבת הגנה. אבל, שוב, מולקולות  החומרים הללו גדולות מדי מכדי לחדור לציפורן ולכן לא יכולות  לשנות את ההרכב הכימי שלה.

מחזקים רווים, בעלי מאפיינים בוטנים  או מאפיינים ויטמינים, נועדו לפנות לאופק הבריאותי יותר. למרות כי בטוח לומר שכל ציפוי עשוי להגביר את עמידות הציפורן, לא היו מחקרים המוכיחים שמרכיבים אלה עשו שום דבר כדי לשקם או לחזק את הציפורן. שוב, המולקולות הן גדולות מדי מכדי לחדור את שכבת הציפורן.

הנוסחא הייחודית של Trind חודרת את הציפורן ויוצרת מארגים של חלבון וחוזק, תוך שמירה על רמת  הלחות נאותה. ציפורנייך הופכות להיות חזקות , גמישות ויפות לאורך זמן.
 

לקוחות מספרים

 • תודה על השירות המקצועיות והעמידה בלוחות הזמנים ממליצה בענק

  מרכז רפואי שמואלסון

 • אני מאוד גאה להיות חלק ממשפחת מעבדות מדיג'ל, בכל שעה שאני צריכה עזרה הנציגים עונים לי ושמחים לעזור לי! אני ממליצה בחום !

  מעבדות יעקובוב

 • תודות עבור השירות האיכותי המהיר והאדיב

  המרכז לדרמטולוגיה קלינית

יצירת קשר

 • 03-9524524
  רח' המרכבה 5 (ביתן 4), חולון
  שעות פתיחה:
  ימי א'-ה' - 8:00-19:00
  יום ו' - 8:00-13:00